Сервери, мережеве обладнання Комутатори Модулі для комутаторів. Інтернет-магазин "МедіаМаркет" - комп'ютерна та офісна техніка
 Про магазин   Правила роботи   Доставка по Україні   Реєстрація
  
(066)982-42-15
(0332)78-40-84
Комп`ютери, ноутбуки, планшети Сервери, мережеве обладнання Комп`ютерні комплектуючі Телефонія та Оргтехніка Витратні матеріали, ЗІП, компоненти Аудіо-відео, фото-техніка, автоелектроніка Побутова техніка Уцінка, розпродаж

Головна / Сервери, мережеве обладнання / Комутатори / Модулі для комутаторів

Сортувати по: назві (зрост. | спад.), ціні (зрост. | спад.)  |  Наявність: тільки є

Сторінка №  1   2   3   наступ. >>
Модуль D-Link DEM-210 1port SM Fiber (DES-1228/ 52)

Модуль D-Link DEM-210 1port SM Fiber (DES-1228/ 52)

додати до кошику
Артикул: DEM-210
Наявність: поставка 21 день
Інтернет-ціна: 459 грн.
Модуль D-Link DEM-211 1port MM Fiber (DES-1228/ 52)

Модуль D-Link DEM-211 1port MM Fiber (DES-1228/ 52)

додати до кошику
Артикул: DEM-211
Наявність: є
Інтернет-ціна: 513 грн.
Модуль D-Link DEM-220R WDM 100BaseBX SFP LC

Модуль D-Link DEM-220R WDM 100BaseBX SFP LC

додати до кошику
Артикул: DEM-220R
Наявність: є
Інтернет-ціна: 526.50 грн.
Модуль D-Link DEM-220T WDM 100BaseBX SFP LC

Модуль D-Link DEM-220T WDM 100BaseBX SFP LC

додати до кошику
Артикул: DEM-220T
Наявність: є
Інтернет-ціна: 540 грн.
Модуль D-Link DEM-302S-BXD Трансивер, SFP WDM 1000BaseBX (TX: 1550nm,  RX: 1310nm)

Модуль D-Link DEM-302S-BXD Трансивер, SFP WDM 1000BaseBX (TX: 1550nm, RX: 1310nm)

додати до кошику
Артикул: DEM-302S-BXD
Наявність: є
Інтернет-ціна: 580.50 грн.
Модуль D-Link DEM-302S-BXU Трансивер, SFP WDM 1000BaseBX (TX: 1310nm,  RX: 1550nm)

Модуль D-Link DEM-302S-BXU Трансивер, SFP WDM 1000BaseBX (TX: 1310nm, RX: 1550nm)

додати до кошику
Артикул: DEM-302S-BXU
Наявність: є
Інтернет-ціна: 580.50 грн.
Модуль SFP D-Link DEM-310GT 1порт, 1000BaseLX (до 10км)

Модуль SFP D-Link DEM-310GT 1порт, 1000BaseLX (до 10км)

додати до кошику
Артикул: DEM-310GT
Наявність: є
Інтернет-ціна: 621 грн.
Модуль SFP D-Link DEM-311GT 1port 1000BaseSX MM Fiber (до 550м)

Модуль SFP D-Link DEM-311GT 1port 1000BaseSX MM Fiber (до 550м)

додати до кошику
Артикул: DEM-311GT
Наявність: поставка 21 день
Інтернет-ціна: 648 грн.
Модуль SFP D-Link DEM-330R 1port 1000BaseLX SM Fiber WDM (10км)

Модуль SFP D-Link DEM-330R 1port 1000BaseLX SM Fiber WDM (10км)

додати до кошику
Артикул: DEM-330R
Наявність: є
Інтернет-ціна: 648 грн.

Модуль SFP D-Link DEM-331R/20KM SFP, 1x1000BaseLX, 20км, WDM, LC, TX-1310nm, RX-1550nm

додати до кошику
Артикул: DEM-331R/20KM
Наявність: є
Інтернет-ціна: 702 грн.
Модуль SFP D-Link DEM-330T 1port 1000BaseLX SM Fiber WDM (10км)

Модуль SFP D-Link DEM-330T 1port 1000BaseLX SM Fiber WDM (10км)

додати до кошику
Артикул: DEM-330T
Наявність: є
Інтернет-ціна: 1107 грн.

Модуль SFP D-Link DEM-331T/20KM SFP, 1x1000BaseLX, 20км, WDM, LC, TX 1550nm, RX 1310nm

додати до кошику
Артикул: DEM-331T/20KM
Наявність: є
Інтернет-ціна: 1161 грн.
Сторінка №  1   2   3   наступ. >>

Логін:
Пароль:

   Забули пароль?
Кошик
(немає товарів)

Оформити замовлення >>
Сервісна підтримка СЦ МЕДІА
Новини  
11.06.2014
Акція

14.05.2014
Радіотелефон Gigaset SL930A : домашній преміум-клас

17.04.2014
Dell Venue 8 16Gb - Надійність в деталях

27.01.2014
Відеокамера Canon Legria міні: мобільний репортер

16.01.2014
Універсальний зовнішній акумулятор Genius ECO - U521

Всі новини...

Підписатися на новини:



 
[ Головна | Кошик | Про магазин | Правила роботи | Представництва | Реєстрація ]
©Copyright
"МедіаМаркет" - інтернет-магазин
2014