Сервери, мережеве обладнання Мережеве обладнання пасивне Кабель. Інтернет-магазин "МедіаМаркет" - комп'ютерна та офісна техніка
 Про магазин   Правила роботи   Доставка по Україні   Реєстрація
  
(066)982-42-15
(0332)78-40-84
Комп`ютери, ноутбуки, планшети Сервери, мережеве обладнання Комп`ютерні комплектуючі Телефонія та Оргтехніка Витратні матеріали, ЗІП, компоненти Аудіо-відео, фото-техніка, автоелектроніка Побутова техніка Уцінка, розпродаж

Головна / Сервери, мережеве обладнання / Мережеве обладнання пасивне / Кабель

Сортувати по: назві (зрост. | спад.), ціні (зрост. | спад.)  |  Наявність: тільки є

Сторінка №  1   2   3   наступ. >>
Кабель 3М FRP(OS2) 2 волокна 9/125 для зовнішньої прокладки 1м. XS003873899

Кабель 3М FRP(OS2) 2 волокна 9/125 для зовнішньої прокладки 1м. XS003873899

додати до кошику
Артикул: 2FiberFRP
Наявність: є
Інтернет-ціна: 10.95 грн.
Кабель 3М FO(OS2) 8 волокон 9/125 зовн/внут монтаж 1м. DE010011034

Кабель 3М FO(OS2) 8 волокон 9/125 зовн/внут монтаж 1м. DE010011034

додати до кошику
Артикул: VOL-IOGL98
Наявність: є
Інтернет-ціна: 13.88 грн.
Кабель 3М FO(OS2) 12 волокон 9/125 зовн/внут монтаж 1м. DE010010366

Кабель 3М FO(OS2) 12 волокон 9/125 зовн/внут монтаж 1м. DE010010366

додати до кошику
Артикул: VOL-IOGL912
Наявність: є
Інтернет-ціна: 17.09 грн.

Кабель KINGDA RG6+2C комбінований коаксіальний RG6 + 2x0,75мм

додати до кошику
Артикул: RG6+2C/1м
Наявність: є
Інтернет-ціна: 18.16 грн.
Кабель Digitus DK-39121-U FO(OS1) 12 волокна 9/125 зовн / внутр монтаж

Кабель Digitus DK-39121-U FO(OS1) 12 волокна 9/125 зовн / внутр монтаж

додати до кошику
Артикул: DK-39121-U
Наявність: є
Інтернет-ціна: 26.70 грн.
Кабель D-Link ANT24-ODU03M LMR200 Nplug-Nplug low loss 30см

Кабель D-Link ANT24-ODU03M LMR200 Nplug-Nplug low loss 30см

додати до кошику
Артикул: ANT24-ODU03M
Наявність: є
Інтернет-ціна: 267 грн.
Кабель IBM EUR10Aline C13-CE2.8

Кабель IBM EUR10Aline C13-CE2.8

додати до кошику
Артикул: 39Y7917
Наявність: по запиту
Інтернет-ціна: 453.90 грн.
Кабель D-Link KVM-402 для KVM-440/ KVM-450, 3м

Кабель D-Link KVM-402 для KVM-440/ KVM-450, 3м

додати до кошику
Артикул: KVM-402
Наявність: є
Інтернет-ціна: 520.65 грн.

Кабель KINGDA RG6+2C комбінований коаксіальн ий RG6, 2x0,75мм, катушка 100м

додати до кошику
Артикул: RG6+2C
Наявність: є
Інтернет-ціна: 574.05 грн.

Пiг-тейл Digitus DK-29221-02 SC/UPC simplex OS2 9/125, 2м, 12 шт.

додати до кошику
Артикул: DK-29221-02
Наявність: є
Інтернет-ціна: 612.77 грн.
Пiг-тейл Digitus DK-29332-02 LC/UPC симплекс OS1 9/125, 2м,12 шт.

Пiг-тейл Digitus DK-29332-02 LC/UPC симплекс OS1 9/125, 2м,12 шт.

додати до кошику
Артикул: DK-29332-02
Наявність: є
Інтернет-ціна: 614.10 грн.
Кабель D-Link KVM-403 для KVM-440/ KVM-450, 5м

Кабель D-Link KVM-403 для KVM-440/ KVM-450, 5м

додати до кошику
Артикул: KVM-403
Наявність: є
Інтернет-ціна: 640.80 грн.
Сторінка №  1   2   3   наступ. >>

Логін:
Пароль:

   Забули пароль?
Кошик
(немає товарів)

Оформити замовлення >>
Сервісна підтримка СЦ МЕДІА
Новини  
11.06.2014
Акція

14.05.2014
Радіотелефон Gigaset SL930A : домашній преміум-клас

17.04.2014
Dell Venue 8 16Gb - Надійність в деталях

27.01.2014
Відеокамера Canon Legria міні: мобільний репортер

16.01.2014
Універсальний зовнішній акумулятор Genius ECO - U521

Всі новини...

Підписатися на новини:



 
[ Головна | Кошик | Про магазин | Правила роботи | Представництва | Реєстрація ]
©Copyright
"МедіаМаркет" - інтернет-магазин
2014